קצת עלינו

חברת יובל מתמחה במתן פתרונות מקצועיים בתחומי הניקיון, האחזקה, ניהול בתים משותפים, מגדלי יוקרה, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים וניהול פרויקטים. החברה הוקמה בשנת 1991 והיא מונה באיזור ה-80 עובדים וביניהם מנהל תפעול, מנהלי אזורים, מפקחי ניקיון, מנהלת לוגיסטית, ובעלי מקצוע מתחומים רבים, בראש החברה עומדים יובל וניר שוראקי ומשרדי החברה ממוקמים בחולון.

כחלק מאמנת החברה אנו מאמינים כי הלקוח הוא מעל הכל ועל כן אנו נתאים את עצמנו לכל לקוח לפי מידת צרכיו דרישותיו, ותקציב מוגדר מראש.
קבוצת יובל שמה לה למטרה להביא סטנדרטים חדשים של מקצועיות איכות חיים ויוקרה ללקוחותיה תוך שמירה על שקיפות מלאה, ולכן אנו בוחרים בקפידה את עובדי החברה והספקים שעובדים אתנו.

כל עובד בחברה עובר מיון קפדני ובדיקות יושר,אנו מאמינים בשירות מהיר מקצועי ואמין תוך דגש על נהלי בטיחות עובדיה ושמירה על איכות הסביבה.
מנהלי החברה מאמינים שאחד המרכיבים החשובים בתחום הניקיון האחזקה והניהול הוא התפיסה הירוקה.

כל החומרים בחברת יובל, כל צוות העובדים והציוד, ממקדים סביב תפיסה ירוקה וחיסכון בכספים ובאנרגיה.

יש לנו המון אמונה בדרך שבה הכל נעשה באופן חלק נקי ומסודר ועל פי אמות מידה של דאגה לסביבה.

לחברה אלפיי לקוחות מרוצים החל מחברות גדולות, יזמים/קבלנים מובילים ועד דיירים ונציגות בתים משותפים.

נשמח לתאם פגישה עם נציגינו המקצועיים, לצורך בניית תקציב ותיאום ציפיות, וליהנות משקט מלא , איכות חיים ומבנה מתוחזק ונקי.

חברת יובל משתייכת לאיגוד חברות הניקיון והאחזקה בישראל- מספר קבלן 3223 ומעניקה שרותים נרחבים בענף לדוגמה:

נקיון

גילוי וכיבוי אש

גינון ופיתוח

משאבות ומאגרי מים

הדברה ירוקה

בנייה ושיפוצים

אבי בית ופקידי קבלה

שערים חשמליים

חשמל וגנרטורים

אינטרקום וטכנולוגיות מתקדמות

אינסטלציה ומערכות מים

ניקיון חניונים

לחברתנו מחלקת שירות לקוחות בעלת תודעת שירות גבוהה ויחס אישי.

כל פניה שמגיעה לשירות הלקוחות מתועדת במערכת CRM חכמה המאפשרת מעקב וסטטיסטיקה לביצועי אנשי השטח.

מרגע קבלת הפניה מקבל הלקוח הודעת SMS/EMAIL עם מספר פניה ובסיום הפניה תשלח הודעה ללקוח על גמר טיפול הלקוח בכל זמן יוכל לקבל מידע לגביי הפעולות שנעשו באתר ודרכי הפעולה.

הצוות

האנשים שלנו, מעבר למקצועיות וגישה נכונה, הם גם האנשים שלכם.

יובל שוראקי

מנכ”ל ומייסד

יובל שוראקי מייסד ומנכ"ל קבוצת יובל הוא מחלוצי ענף הניקיון בישראל עם מעל 40 שנות ניסיון בענף הניקיון המוסדי והפרטי ועוד עשרות אלפי עובדים ומפקחים שהתחנכו ולמדו תחתיו. יובל אחראי לכך שהסדר והארגון בחברת הניהול מופתי תוך מתן שקט תעשייתי לפתח ולתרום להתפתחות החברה. נכון להיום יובל אמון על התחום הפיננסי והרגולוציה בחברה והן על הדרכות בתחום הניקיון הניקיון המקצועי כגון ליטושים,ניקוי במיכון מתקדם ועוד.

ניר שוראקי

סמנכ”ל ובעלים משותף

ניר שוראקי אמון על הפיתוח העסקי של החברה מזה 18 שנים. ניר מייסד תחום הניהול מבנים ונכסים עבר את כל השלבים בחברה, החל מתפעול ופיקוח בתחום הניקיון,הגינון ואחזקה ועד ניהול כללי של כל תחום ניהול ואחזקה של המבנים והנכסים ותחום הפיתוח העסקי בחברה. ניר מאמין שבניהול ואחזקה של נכס אין קיצורי דרך ולכן מקפיד על מצוינות מקצועיות ובטיחות בחברה תוך מתן דגש על שירות אדיב וצוות תפעולי וניהולי ותיק מקצועי ואיכותי שדואג לכך שהמבנה ינוהל ויתוחזק ברמה גבוהה. טכנולגיה והתאמה לצרכיי הלקוח הם חלק מהאני מאמין של ניר ולכן בשנים האחרונות אנו מקדישים זמן וכסף רב לצורך פיתוח התחום הטכנולוגי בחברה כך שיתאימו לצרכיי הלקוחות ויאפשרו דרכי התקשרויות רבות ויעילות.

לירון לוי

מנהל תפעול

לירון אמון על המערך התפעולי של חברת יובל, ומנהל את אנשי השטח. לירון בעל ידע נרחב בתחומים תפעוליים רבים, מוסמך בתחום תחזוקת מטלטלים – ונותן את המענה בשטח לכל תחומי התחזוקה הדורשים בקרה ניהולית. לירון התחיל את עבודתו בחברה כמנהל אחזקה, בעל ניסיון של 10 שנים בתחומי התפעול – והוא הכתובת לכל נושאי התפעול השונים באחזקת הבניין שלכם. לירון זמין לשירותכם בטלפון 03-5583787 שלוחה 1 דרך מערך שירות הלקוחות שלנו, או במייל liron@yuvalnihul.co.il

שירי לי גרתי

מנהלת לוגיסטית

שירי אמונה על המערך הלוגיסטי של חברת יובל כולו, בין היתר גם על מוקד שירות הלקוחות ותחום הגביה וניהול הכספים. שירי, בוגרת תואר במנהל עסקים ויועצת השקעות לשעבר, היא הכתובת לכל תחומי הלוגיסיטיקה בניהול בניינכם – הצעות מחיר, תיאום מול ספקים, התראות ואישורי תקינות. שירי מחזיקה בתפקיד בשנתיים האחרונות, וזמינה לשירותכם בטלפון 03-5583787 שלוחה 3 או במייל shiri@yuvalnihul.co.il

לקבלת הצעת מחיר

חייגו 03-5583787 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.